قوانین و شرایط فروشگاه سایت محیو وب

با سلام.کاربرمحترم لطفا قبل از خرید هر نوع فایل به نکات زیر توجه فرمایید:

1-تمامی افزونه های موجود در فروشگاه از سایت اصلی سازنده افزونه گردآوری شده است.

2-بعضی افزونه ها بدون ترجمه بوده و به زبان انگلیسی می باشند و بعضی دیگر از افزونه ها در حال ترجمه می باشند که در توضیحات محصول درج می شود.به ترجمه شده یا بدون ترجمه بودن افزونه ها دقت نمایید.

3-بعضی از افزونه ها LTR (چپ به راست)بوده و در بعضی موارد لازم هست از طریق ویرایش کد اسکریپت به RTL(راست به چپ) تغییر داده شود.

4-افزونه ها از آخرین ورژن منتشر شده در سایت اصلی می باشند و در فروشگاه بروزرسانی می شوند.به ورژن افزونه دقت کنید تا با اسکریپت شما سازگار باشد.

5-شما می توانید افزونه را از طریق درگاه پرداخت آنلاین خریداری نموده و بعد از پرداخت آنلاین افزونه را دانلود نمایید.زمان اعتبار دانلود نامحدود می باشد.

6-هرگونه خطا در لینک دانلود یا درگاه پرداخت را از طریق کانال های ارتباطی با ما درمیان گذاشته تا از طریق پشتیبانی سایت نسبت به حل مشکل اقدام شود.

7-هرگونه مشکل فنی در خصوص نصب و راه اندازی افزونه را از طریق تیکت پشتیبانی مطرح نمایید تا در حد مقدور برای راه حل آن راهنمایی لازم صورت گیرد.

8-جهت ثبت نام در سایت یا فروشگاه از ایمیل  و مسخصات کاربری معتبر استفاده گردد.حساب های کاربری که از ایمیل و مشخصات کاربری غیر معتبر استفاده کرده اند مسدود و یا حذف خواهند گردید.(مسئولیت مسدود سازی و یا حذف این کاربران بر عهده خودشان می باشد.)

با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما : مدیر مسئول سایت محیو وب

لینک ثبت شکایات،انتقادات،پیشنهادات

 

فروش افزونه محیووب

 

فروش افزونه های سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا

 

ماژول ( module ) – پلاگین ( plugin ) – کامپوننت ( component )

 

افزونه های پرکاربرد – جانبی – عمومی – امنیتی – اسلایدشو – اسلایدر

 

آدرس سایت : https://www.mahyooweb.ir  

 

وب میل سایت : info[@]mahyooweb[dot]ir   

 

فروشگاه سایت